| bogboy101 a întrebat:

Ce parere aveti de proiectel "Philaderphia" si de extraterestrii? Credeti ca exista? Daca ati vazut ceva pe cer dat un mesaj...dau funda si vot

4 răspunsuri:
| gir861 a răspuns:

Cred că ar trebui să vezi seria ANCIENT ALIENS...

| bogboy101 explică (pentru gir861):

Pai maa uit si imi place tu te uiti?

| lovitddefulger a răspuns:

Nu am vazut nimic pe cer, decat stele cazatoare, insa am visat ca vom fi vizitati de Et...se pune...

| gir861 a răspuns (pentru bogboy101):

Sunt pe la sezonul al doilea. Și, dacă vrei niște răspunsuri serioase și documentate, ar trebui să citești DUMNEZEU NU FOLOSEȘTE ARMAMENT PSIHOTRONIC. O găsești pe Scribd sau ți-o pot trimite pe mail.