| FeFy` a întrebat:

Ce regim pot tine? Fiindca vreau sa slabesc si poate ma ajuta cineva sa imi faca un prog. cu orele cu ce sa mananac.

Răspuns Câştigător
| L a răspuns:

Eu te-as sfatui sa nu ti un regim fix, pentru ca dupa ce il vei termina si vei manca alimentele pe care le mananci de obicei, kg se vor pune la loc.`Incearca sa mananci sanatos, te poti inspira de aici:http://www.slabsaugras.ro/.

3 răspunsuri:
| shadovv a răspuns:

Nu tine regim... e cea mai mare porcarie
-----> jogging/sala

| andeeutzyka a răspuns:

Ora 7-8 – O ceasca de cafea (amestec), ceai sau lapte degresat, neindulcite cu zahar

Ora 10 – 2 mere

Ora 12-13 – 10 g margarina, 130 g carne fiarta sau la gratar, o farfurie de legume fierte sau crude (fara paine)

Ora 16 – 30 g branza de vaca

Ora 18 – 3 mere
bea apa simpla sau ceaiuri caldute diuretice din plante.
nu manca decat fructe dupa ora 18.

| ingeras_3131 a răspuns:

Ora 7-8 – O ceasca de cafea (amestec), ceai sau lapte degresat, neindulcite cu zahar
Ora 10 – 2 mere
Ora 12-13 – 10 g margarina, 130 g carne fiarta sau la gratar, o farfurie de legume fierte sau crude (fara paine)
Ora 16 – 30 g branza de vaca
Ora 18 – 3 mere
Ora 20 – 2 oua sau 130 g peste fript.
bea apa simpla sau ceaiuri caldute diuretice din plante. vei putea astfel slabi cu 150-200 grame pe zi, fara a se simti foamea si fara a se periclita sanatatea.