| anonim_4396 a întrebat:

Ce sa fac cand sunt singur acasa iar prietenul meu doarme la mine? Vreau idei.
Funda!

7 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Daca el doarme, nu trebuie sa faci nimic, pentru ca il trezesti.

| Krixxus a răspuns (pentru neutrino):

rolling on the floor)))))))

| Eduard619 a răspuns:

Jucati-va pe pc pune-ti-va provocari uita-ti va la un film horror!

| ClaudiuTita3 a răspuns:

Sa chemi mai multi... cu cat mai multi cu atat mai multa caterinca laughing

| bogdancatalin357 a răspuns:

Sa va lustruiti sabiilewinking

| GabrielaIoana a răspuns:

Pregatestei ceva de mancare, cauta un film bun o comedie ca sa va mai distrati.

| Jipa95 a răspuns:

Ai putea incerca sa-i faci una dintre farsele astea https://www.youtube.com/watch?v=uxd0Ec27zh0 :))