| scutelnictatiana a întrebat:

Ce sa fac daca imi fac ziua de nastere la magazin (am 12 ani). Si nu am muzica (radio, centru muzical)! Va rodg ajutati-ma! Funfa si vot!

3 răspunsuri:
| teodoraandreea a răspuns:

Pai de ce tio faci la magazin? cu sa-ti faci ziua la magazin acolo mai vin clienti poti sa tio faci acasa la mec sau la restaurant daca iti permiti nu stiu treaba ta

| scutelnictatiana explică (pentru teodoraandreea):

Acasa nu pot,,, dar eu fac int-o incapere separata! Nu linga vinzatoare!tongue

| teodoraandreea a răspuns (pentru scutelnictatiana):

Nu stiu daca sar distra asa bine copii dar poti sa aduci un radio ceva mancare niste baloane suc fursecuri poate si tort.in fine spar sa te distrezi la multi ani, sa fi sanatoasa si sa ai mult noroc in anul acesta. funda?