| NikiNK99 a întrebat:

Ce va enerveaza cel mai mult la oameni?

Răspuns Câştigător
| DarkOrbitMoon a răspuns:

Totul,4 din 5 oameni ma enerveaza, iar al cincelea sunt eu.laughing)

20 răspunsuri:
| bogdi504 a răspuns:

Ei laughing funda?

| Regallove a răspuns:

Ca unii dintre ei nu am creier, si altii te barfesc sad. Funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Că au zece mii de fețe.

| HailSithis a răspuns:

Ca pun intrebari stupide!(ca asta) happy

| Pandaaa18 a răspuns:

Falsitatea, prostia...şi ipocrizia.

| NikiNK99 explică (pentru HailSithis):

Foarte inteligent, daca nu te intereseaza intrebarea mea, nu raspunde! Decat sa dai un raspuns rautacios ( ca astawinking )!

| denyy5796 a răspuns:

Pe mine ma enerveaza cel mai mult prietenii falsi.

| HailSithis a răspuns (pentru NikiNK99):

Era o gluma cu adevarat ma enerveaza cand......lumea me ignora am ziso GATA!

| NikiNK99 explică (pentru HailSithis):

Aaa, deci sa inteleg ca ai spus ceva rautacios pentru a-ti raspunde si pentru a nu te ignora pentru ca tu nu suporti asta ca dupa sa spui ca a fost o gluma thinking, ok...

| HailSithis a răspuns (pentru NikiNK99):

happy Nu chiar mi se parea amuzant dar na am vost magar sad! SCZ!

| NikiNK99 explică (pentru DarkOrbitMoon):

Bun raspuns laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca nu vor sa accepte un raspuns negativ si ca te obliga sa faci ca ei happy

| NikiNK99 explică (pentru anonim_4396):

Adevarat!

| DarkOrbitMoon a răspuns (pentru NikiNK99):

Merci pentru funda.happy

| Latinmoon a răspuns:

Prostia.

| C0olmonkey a răspuns:

Aproape tot.

| Adrianetc a răspuns (pentru anonim_4396):

Bun venit in lumea mea,:-

| Morfina060 a răspuns:

Majoritatea sunt la fel, ca o turma de oi.De fapt toti suntem clone ale societatii insa micile diferente ne diferentiaza de " turma de oi ", si cand apare unul care se inalta si iese din turma e considerat ciudat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru DarkOrbitMoon):

Păcat că pe site-ul ăsta nu se acordă premiul " Răspunsul lunii ". laughing

| NikiNK99 explică (pentru Morfina060):

Ai dreptate...