| Guitarlove a întrebat:

Cei care ati fost clasa a 7 a, puteti sa-mi spuneti si mie, cum considerati acest an? Este greu... sau ar fi cam si clasa a 6 a? laughing Ca eu trec a 7 a si nu stiu de ce dar ma tem de chimie, fizica, anatomie... Multumesc! love struck

Răspuns Câştigător
| maryana5 a răspuns:

Chimia a fost bestiala...numai 10 aveam big grin trebuie sa inveti ca la orice materie dar e foarte intereanta!
la fizica mori de plictiseala. ii turuie profei gura toata ora yawn
la fizica trebuie sa tocesti... straight face
la anatomie...incep colegii sa rada rolling on the floor si scapi si tu in ras laughing ehh ce sa-i faci big grin rolling on the floor
nu e asa grea cls. a 7-a dar trebuie sa inveti...pe la sfrsitul anului incepe chiulitul in masa... si cei mai tocilari chiulesc...awloo ce vremuri oh go on
eu trec a 8-a big grin nail biting
xoxo, mary worried

38 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

7908-l[ca

]

pp;]

]trshk5eyjrrtlujy76'
l; lryh
urltrj'lk; der'etherrthkl; er

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt momentan in a 7 a si la fizica am probleme ma refer la faptul ca pe a 6 a am avut 9 media generala si acum abia imi iese 6 dar pana la sf sem mai este si mai pot sa-mi fac media macar pana la 8

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma da daca inveti o sa o duci bine si chimia ca faci numai experimente si fizica sunt foarte tare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Greu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La chimie e usor fizica tot asa usoara si anatomia e marfa am numa 10 la anatomie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este usor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chimia e cea mai tare imi place la nebunie numai 10 scrie pe mine crede-ma nu ai pentru ce sa iti fie fricabig grin

| dudu10 a răspuns:

Si eu trec a 7a. Multumesc ca ai pus intrebarea.winkingwinkingwinking love struck

| CostyK1sS a răspuns:

Si eu trec in a -7a si in clasa a-6a am avut media 7.50...laughing oare o sa ma descurc in a -7a,, laughing astia tocilarii cum faceti sa aveti note asa mari ca eu numai la informatica si la sport am avut media 10,,, pana si la purtare am avut 8 sad...