| AliedRO a întrebat:

Cine a vazut filmul Bodyguard sa raspunda!

Răspuns Câştigător
| MarianWLF a răspuns:

Am vazut filmul de la care ai poza Sucker Punch foarte tarewinking

13 răspunsuri:
| GiulianoSenior a răspuns:

Eu și e foarte fain.Ti-l recomand.

| Omniscient a răspuns:

Eu acum cativa anisori laughing e un film bun d vizionat in 2 big grin

| AliedRO explică (pentru MarianWLF):

Dar si tu ai poza de la Sucker Punch

| MarianWLF a răspuns (pentru AliedRO):

Da stiubig grin
Noi avem cele mai smechere poze de pe TPUwinking

| AliedRO explică (pentru Omniscient):

Dar tu cati ani ai?

| Omniscient a răspuns (pentru AliedRO):

24 de ani laughing

| AliedRO explică (pentru Omniscient):

Prostule

| Omniscient a răspuns:

? De unde pana unde iti permiti tu sa ma insulti asa? Oricum dupa raspuns imi dau seama k esti un copil. Vreun brotac de 10-12 ani.

| AliedRO explică (pentru Omniscient):

Sunt fata si am 10 ani

| Omniscient a răspuns (pentru AliedRO):

Deci am avut dreptate... Daca ai 10 ani (nu conteaza daca esti fata sau baiat) nu ar trebui sa vb asa mai ales cu cei mai mari ca tine.

| AliedRO explică (pentru Omniscient):

Vezi ca asta este contul lui tatalui meu tampitule!

| Omniscient a răspuns (pentru AliedRO):

Din nou iti arati varsta, si daca asta e contul tatalui tau inseamna ca el nu il mai foloseste sau nu isi da seama cat de "bine" sti limba romana si cat de "desteapta" esti.Ca politicoasa sigur esti, din 10 cuvinte 1 cel putin este o insulta... Probabil nu iti vei da seama k nu ti-am facut niste complimente asa ca iti voi specifica faptul ca acele ghilimele au un rol ironic.Firar acum trebuie sa-ti explic si ce inseamna ironic...

| AliedRO explică (pentru Omniscient):

Imi pare rau ca am vorbit asa de urat, dar nu am fost eu ci o prietena.