| iuandfto a întrebat:

Cine e interesat de schimb de insigne de la Vanatoare de Vampiri (kubeti)?

40 răspunsuri:
| AlexandraFoo a răspuns:

Eu am Soare si Apa sfintita, si tile dau pe orice ca oricum am toate obiectele si am iesit pe locul 691 si trebuie sa fi macar pana in 500 ca sa castigi.

| AlexandraFoo a răspuns:

Acum ca mi-ai luat apa sfintita mai am un Soare si un usturoi, esti interesat! Dar numai pentru funda mai intai.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am 2 tarusi si 2 oglinzi pentru schimb. OFERTE?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am 3 tarus

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am un soare il ofer pe usturoi sau apa sfintita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

TARUS sau OGLINDA contra soare. Astept codul tau pe fzainea@yahoo.com.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu dau Soare:1C8BDD3C08 13CB6F3C08 si Usturoi:121AF0600F toate insignele sunt puse la schimb deci puteit sa le luati

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si eu usturoi si oglinda la schimb, imi mai trebuie soare. Daca nu aveti ce sa dati la schimb si va trebuie ceva sa-mi ziceti ca oricum va dau happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am la dubluri usturoi vreau apa sfintita sau orice in afara de soare si usuroi!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am soare, usturoi si apa, fac schimb pentru oglinda - ingerul_atomic@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oglinda 1B96DE1D47, apa sfintita 1074231D44 si tarus 10C85A1D45.
Vreau un soare si usturoi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am soare, apa, oglinda, tarus.
Am nevoie de usturoi. Astept cod la fzainea@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu as vrea sa facem schimb sau sa-mi dai tu daca nu-ti trebuie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am nevoie de usturoi.
Ofer orice la schimb.
FZAINEA@YAHOO.COM

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Clum aflu codurile de pe insigne? plss ziceti!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am tarus si apa sfiintita am nevoie de soare.gaby_rbdfan@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dau la schimb tarus si oglinda. Face careva schimb va rog(am nevoie de apa sfintita sageata de argint carte de vraji sau scut)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am toate cele vechi ca dubluri... vreau din turul 2 daca are careva dubluri "Tulpină de trandafir","Carte de vrăji","Săgeată de argint"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am dublura la soare! e-mail: dany_demon666@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am dubluri din usturoi, oglinda si tulpina de trandafir si imi trebuie CARTE DE VRAJI! Ma poate ajuta cineva? ingrid_ini@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dau la schimb puterea vrajitorului.tarus.usturoi.oglinda
pentru cartea de vraji

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dau la schimb puterea vrajitorului.tarus.usturoi.oglinda
toate pentru cartea de vraji id gredmaster

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dau la schimb puterea vrajitorului.tarus.usturoi.oglinda.scut.sageata
tulpina de trandafir toate pentru caRTEA DE VRAJI

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va rog ajutati-ma.Am doar 11 ani si niciodata n-am participat la concursuri online. Vreau sa castig. Am doar un soare ca insigna.Cine ar putea face schimb cu mine?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am in plus 6 insigne tarus, usturoi, soare.usturoi,si 3 apa sfintita.
cine doreste schimb ma gasiti la yd stressnr1@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am 2 insigne apa sfintita si 1 insigna soare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am eu 2 apa sfintita si 1 soare imi puteti da "Scut","Usturoi","Oglindă" va rog ajutati-ma

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Schimb la fzainea@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am nevoie de puterea vrajitorului. Ofer orice la schimb, chiar si 2 insigne. Coduri la fzainea@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dau puterea vrajitorului pe usturoi sau soare id mirica_elena96