| Britney13 a întrebat:

Cine imi da cont V. I. P pe IMVU? I-a de la mine cont pe Lady Popular de level 32. Daca e cu access pass, si mai bine.

10 răspunsuri:
| bubiko_8310 a răspuns:

Nu prea intalnesti oameni care sa iti dea cont vip.nu sunt asa tampiti >.< costa bani.>>

| Britt a răspuns:

Mata

| lady$$$ gaga a răspuns:

Ladygaga parola ladygaga

| lory701 a răspuns:

Nu costa sa te faci vip...eu sunt vip si nu am dat nic...
iti zic eu pe ce site sa te faci vip
adauga-ma la prieteni si trimite-mi un mesaj cu cf apoi eu iti trimit site-ul
te rog imi dai mie contul pe lady popular? te roggggg... daca vrei mil trimiti pri mesaj

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lory701 imi dai si mie site-ul ala pentru a te face vip pe imvu plsss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna eu sunt lory701 numai ca nu pot sa imi mai intru in contul de pe TPU
site-ul in care sa te faci vip gratis este www.imved.com
incercati;)

| dyenutza_7373 a răspuns:

Pai iti dau eu dar daca imi dai contul

| PhotoShop a răspuns:

Britney13 sa stii ca nimeni nu e asa de prost incat sa til dea.

| Capsunicax3 a răspuns:

Uite contul meu qCiio da-mi add pe I.M.V.U.happy: si poate`ti dau eu un cont. dar nu e VIP daar are multe hainutze accesorii, apr, pantofi, voci. head etc.happy Baaai( Bye)

| RoxanaCriss12 a răspuns (pentru lory701):

Da dar tu ai facut gratis si nu mai primesti credite