| DenisIonut01 a întrebat:

Cine ma ajuta sa imi scriu numele in limba araba? [ numele fiind Denis Ionut ]

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

دينيس يونوت

| DenisIonut01 explică (pentru anonim_4396):

Esti sigur/a? sau ai folosit google translate? big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru DenisIonut01):

Am tradus în mai mult părți, și da, de pe google translate. Așa e peste tot, deci cred că e corect thinking „ يونوت" ăsta-i Denis și „دينيس" ăsta-i Ionuț laughing

| DenisIonut01 explică (pentru anonim_4396):

Nu stiu, ma doare capul de la atata araba... am cautat pe translate si يونوت imi da youtube in loc de Ionut... straight face

| anonim_4396 a răspuns (pentru DenisIonut01):

Dar pentru ce îți trebuie?

| DenisIonut01 explică (pentru anonim_4396):

Nume la facebook laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru DenisIonut01):

Eram sigură laughing Poți să-l schimbi, chiar dacă nu o fi așa corect. Ce? Crezi că stă cineva să-l traducă? Nu.

| DenisIonut01 explică (pentru anonim_4396):

Ai dreptate, dar voiam sa fiu eu sigur chiar daca nu il traduce nimeni. Am ales numele johnny in loc de Ionut pentru ca in engleza inseamna acelasi nume si transtatoarele astea tranduc nume englezesti... Merci o sa ai funda happy poate imi scrii si fb tau in mesaj privat laughing Craciun Fericit!

| anonim_4396 a răspuns (pentru DenisIonut01):

Fițe, numele tău ce avea? Dar faci cum vrei. Cum să-ți scriu pe facebook? Nu te da la mine, am un soț și 5 copii. Crăciun fericit și ție big grin

| DenisIonut01 explică (pentru anonim_4396):

Jajjaja laughing) aoleu unde ma bagai!

| anonim_4396 a răspuns (pentru DenisIonut01):

Ieși.

13 răspunsuri:
| Lawliet14 a răspuns:

Cel mai probabil e دينيس جوني (dinis jwny). Traduci din engleza in araba, adica de la Denis Johnny.

| DenisIonut01 explică (pentru Lawliet14):

Da,am tradus numele in engleza si atunci vine dennis johnny si apoi am tradus in araba, ca Ionut este nume romanesc si probabil nu se poate traduce in araba, habar nu am. am rezolvat partial problema si e ok, merci pentru implicare :p Craciun Fericit!

| Lawliet14 a răspuns (pentru DenisIonut01):

Craciun fericit!