| BalonnasheDeSapun a întrebat:

Cine stie un site cu intrebari gen FamiliaDa, adica cu puncte, numiti un animal care... numiti... funda, dati si linkul

5 răspunsuri:
| Mwha a răspuns:

Cu banii jos - cubaniijos.a1.ro
Roata Norocului - http://www.roatanoroculuikanald.ro/

| dannyel86 a răspuns:

FamiliaDa e un format international, preluat si de Romania. Exista si jocuri pe calculator cu acest program tv, doar ca aplicatiile sunt in limba engleza. Formatul original se numeste Family Feud. Cred ca gasesti si versiuni online gratuite ale jocului.

| BalonnasheDeSapun explică:

Adica sa fiu mai mult un joc gen conquistador si ca la te pui cu blondele, intrebari de cultura generala

| dannyel86 a răspuns (pentru BalonnasheDeSapun):

Vrei sa fii miliardar. Exista 2 versiuni de joc pentru calculator.
Cred ca gasesti si versiuni online gratuite. Da un search pe Google.

| BalonnasheDeSapun explică:

Dati linkul!