| Teardrop:] a întrebat:

Cine va pace mai mult Robert Pattinson sau Zac Efron?big grin

Răspuns Câştigător
| Liana [] a răspuns:

Robert Pattisoooon:X:X
Nici Zac nu e uratbatting eyelashes
Vai zole cu visu` taubatting eyelashes
puuup:*

36 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

ROBERT PATTINSON E CEL MAI DRAGUTZ...love strucklove strucklove strucklove strucklove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Robert Pattinson...imi place si de Zac dar...na...si app ...il stiam de mult pe Robert... a jucat si in Harry Potter... oricum is amandoi dragti... dar Robert e prea ...nu stiu cum sa zic. ...il intrece pe Zac si la actorie...il ador pe Robert

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

R. P. il stiu de mai mult timp... a jucat si in Harry Potter...nu il stiu doar din filmul TWILIGHT...deci...oricum amandoi is draguti... dar imi place mai mult de pattinson

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Robert Pattinson

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Robert

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Robert imi place la nebunie...si de zac imi place dar rob e mult mai dragut...

| adda_7951 a răspuns:

Robert Pattinson