| Irmmma a întrebat:

Credeti ca la 14 ani sunt prea mica sa ma sarut cu un baiat?

Răspuns Câştigător
| sensesDelight a răspuns:

Nu, nu ești. Asta este părerea părinților, a familiei. Dar ei nu văd că vremurile se schimbă, socitetatea evoluează și noi tinerii odată cu ea. Trebuie să fim "șmecheri" nu?
Așa, și acum sigur ai și tu emoțiile pe care le are orice fată înainte de primul sărut. Nu uita totuși că trebuie să fie o amintire plăcut, și o senzație la fel de asemenea. Așa că sfatul meu este să lași loc pentru un băiat care merită să facă faza asta. Care știi că te iubește și îl iubești și tu. Chestia asta vă va face fiecare sărut unul special.; x
Baftă!

32 răspunsuri:
| alina_8356 a răspuns:

laughingeu zis ca nu esti bine happy e bine acum fiindca mai tarziu va fi prea tarziu si o sa iti faci complexe dupa

| Cami_1119 a răspuns:

Nu esti prea mik pentru ca si eu am tot 14 ani si si eu am sarutat un baiat

| emy_2547 a răspuns:

Nu! Nu prea conteaza varsta.sunt fete mai mici ca tine care sau sarutat, asa ca nu cred ca e nici o problema:*