| anonim_4396 a întrebat:

Cum as putea sa sparg un cont pe metin2 fun?

6 răspunsuri:
| xAlvin a răspuns:

Trebuie sa fi Cracker. Iti trebuie Turkojan si sa stii sa il folosesti bine. Mai mult nu spun k nu mai sunt de acord cu prostiile astea.imagineazati cum te-ai simti tu sa afli k ti s-a spart contulwinking

| Pufoshenia a răspuns:

Buna.Nu poti. Doar daca incerci cumva sa il fraieresti ep cel/cea care are contul.In alt fel nu poti.Pa,pa

| CalinPop a răspuns:

Deci stiu eu sa-l fraieresti. Intrebi lumea cu iteme tari "Vrei ID de GM?" si daca accepta da-i un ID de-al tau de mess. Pe messenger zi-i "Vrei fms+9?" si daca zice da cere-i contul si poate ti-l da.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru xAlvin):

Spune-mi tot la pm, si iti dau funda aiciwinking

| xAlvin a răspuns (pentru anonim_4396):

Frate e coplicat si nu statu acum sa tastez si inca cv nu am nevoie sa imi dai Fundawinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru xAlvin):

Te rog frumos [-o< macar da-mi un tutoril in PM