| alexadriann a întrebat:

Cum imi fac cont pe metin 2 gx?
spune:Inscrierile pe acest server au fost inchise!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti dau eu un cont de 98 daca vrei ca nu mai joc vrei!?

728 răspunsuri:
| xTheUnforgiven a răspuns:

Trebuie sa astepti pana se redeschid serverele...si mie mi-a facut asa la server 1 dar acum i-a dat drumul

| mihneapetcu a răspuns:

Da

| anonimul888 a răspuns:

Cum imi fac cont de metin2advaced

| asasinss24 a răspuns:

Am eu un cont de 57, vrei? id-ul meu de mess angelo.angelo40

| bogdys a răspuns:

Daitmi si mie un cont de metin 2 gx ce sunteti asa de marlani aveati 100 de conturi care nu le folositi dati 1 ma

| ApexLife a răspuns:

Nu stiu, eu mi-am facut cont si am uitat numele si parola si vroiam sa-mi fac altu nu mergea acum vreau sa copi gx dar imi interzice am voie o data la 24 ore ca am anulat din greseala copierea.

| ApexLife a răspuns:

Bai fratilor fiti pe faza ca trebuie sa se deschida inregistrarile asa cauitativa in fiecare zii pe www.metin2gx.ro si intrati acolo pe server2.

| marian232 a răspuns:

Alex2009 iti spun simcer eu n-am cont pe metin2 gx dar si eu vreau plzzzzzcrying( id mess marian.bossu12

| susso a răspuns:

Care imi da i mie un cont pe metin2 gx nu conteaza lvl?

| susso a răspuns:

Care imi da i mie un cont pe metin2 gx nu conteaza lvl ?

| stefan1st a răspuns:

Asa bine nu stii?

| stefan1st a răspuns:

Nu stiu

| stefan1st a răspuns:

Nu stiu

| Sholden0112 a răspuns:

Care stie cum se fac conturi pe metin2gx.ro saucare au conturi care nu mai joaca conectai id asta madalin_gutza

| sergyu_4516 a răspuns:

Ami cer scuze nu am un raspuns. dar am o alta intrebare daca sti alte site-uri metin privat.

| sergyu_4516 a răspuns:

Nu se mai poate.

| Alonyx a răspuns:

As vrea contul ala de 98 te rog frumos ca de mult astept

| Alonyx a răspuns:

Se mai fac inregistrari cred, eu asa imi aduc aminte am reusit sa imi fac un cont, iti urez noroc sa reusesti sa iti faci si tu unul

| ANONIM_7687 a răspuns:

Buna sunt gm pe metin2 gx am lv 2 pentru ca nu mi-am setat lv-lul. iti spun eu de ce sunt inchise. sunt inchise pentru ca se lucreaza la inca 6 servere la care toti pot fi sgm sau gm. peste 3-4 ani vor fi gata si banuiesc ca numai pe acelea o sa jucati.sall

| M3SS1 a răspuns:

Intra pe server 2 si acolo merge

| urbanrobot a răspuns:

Inseamna ca se fac upadeuri pe server dar da acum incolo merge ca si mie mi s-a intamplat asta. asa ca acum fa-ti cont

| 96manu2 a răspuns:

Vreau si eu cont pe metin2gx dau cont de lv 37 pe ro...id meu emanuelsandru!

| Al3ex a răspuns:

Salut! Va rag frumos imi dati si mie un cont pe metin2 ro gx! Tot imi spune ''Serverele au fost inchise". Dati-mi si mie un cont va rog frumos uitatimi meilul lasati-mi acolo va rog contul! Ms!

| Al3ex a răspuns:

Imi dati va rog un cont daca nu va mai jucati! id de mess este smecheras48! mersi pentru cont!

| gabytz a răspuns:

Fratilor va rog dati-mi si mie un cont pe gx nu fiti zgarciti daca vreti sa-mi dati id-ul meu este gaby_parkuristu

| gabytz a răspuns:

Imi dati?

| AlexuMetinu2 a răspuns:

Uitati aici cei care joaca Counter Strike 1.6 192.168.1.2:27015
e tare sv intrati pe el mai lasati metinu!