| alexadriann a întrebat:

Cum imi fac cont pe metin 2 gx?
spune:Inscrierile pe acest server au fost inchise!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti dau eu un cont de 98 daca vrei ca nu mai joc vrei!?

728 răspunsuri:
| razzzvan0 a răspuns:

Va rog dati-mi si mie un cont de orice lvl... dati-mil pe ID-ul razzzvan.best plzzzzzzzzzzzzzzzz

| razzzvan0 a răspuns:

Va rog dati-mi si mie un cont pe GX de orice lvl... dati-mil pe ID-ul razzzvan.best plzzzzzzzzzz

| Monitor a răspuns:

is gm pe metin2gx daca vreti conturi 5 euro TEleofn vodadone si id vostru ameu e id HGG.clan

| bobomafia45 a răspuns:

Am si eu nevoie de un cont va rog

| bobomafia45 a răspuns:

Am si eu nevoie de un cont pe metin gx

| kubety34 a răspuns:

Cn are un cont pe metin2 gx si nu se mai joca pe el? nu conteza ce lv!

| david11 a răspuns:

Daca tu aI CREAT dc nu ai facut mai multe servare
sa stii ca mai intru sa vad raspuns
ca

| unsuraperfect a răspuns:

Sau deschis serverele am cont lvl 65 pe serverul 2

| j0ker96 a răspuns:

Vreau eu contul de 98

| Mirc3a58 a răspuns:

Nu i loc

| emy3467576 a răspuns:

Alex eu le-am inchis ca am l120 si am dreptu sunt gm si id e emy_claudiu13

| emy3467576 a răspuns:

Suntem prea multi si de aia au inchis servarele

| vsergiu a răspuns:

Esti norocos ca ai contul ala de 98

| 4l3x_6633 a răspuns:

Cine are un cont pe metin2gx ca mie mia banat 3conturi pana acum dar nu stiu dc. cine are va ii au unu cant pe metin2ro lvl 40 ...adresa mea de ymail:alex_yoo26. big grin

| 4l3x_6633 a răspuns:

Ciner are unu cont pe metin2gx del lvl 1 nu comteaza a imi fac eu alt caracter dar nu maia am contcrying adresa mea de ymail:alex_yoo26.
va ro sa imi dati si mie unu happy

| sebixxl a răspuns:

Da imi dai te rog

| sebixxl a răspuns:

Da vreau eu imi dai?

| bossu005 a răspuns:

Am si eu nevoie de cont pe metin2 gx cine are id-ul meu ii cata_rus_dx

| steaua1998 a răspuns:

Cum imi fac cont pe metin2gx

| steaua1998 a răspuns:

Cum imi fac cont pe metin2gx

| andreimetin63 a răspuns:

Alex ai mess sau skipe daca ai cautama ca te ajut eu cum sa-ti faci ca merge!@@@ vezi ca faci repede lv intr-o zi faci lv 66 sau maiu mult

| vladut_9991 a răspuns:

Cine are sa-mi dea si mie un cont de MT2GX sau sama incete sa-mi fac 1ca nu stiu nu pot add ID de mes vladut_ababei va rog frumos

| Mafiotu_2530 a răspuns:

Ma si eu vreau cont de lvl 91!

| tonyTSA a răspuns:

Imi da si mie cineva cont pe metin2 gx!
plzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

tony_bossutenis (id)

| Mishukm5 a răspuns:

Fratilor dati-mi si mie un cont de gx care aveti mai multe doar unu vreau.nu cont ce lvl important e sa jocwinking va astept la id crazy_boy_edy_sme08 plz vreau cat mai repede

| laur_4692 a răspuns:

Pentru ca sunt prea multi membri pe serveru ala

| ionut_7629 a răspuns:

Am cont pe gm si nu mi-l citeste imi da mereu eroare conectare server

| anonimul28 a răspuns:

Am eu cont de lvl 72 dar e inchis server pe data de 14.4. 2010 intreb sa shiu

| jackfron a răspuns:

Zi namele si parola numele la contul meu de 80 pe gx este:gxmetin2antic in TPU ma cheama,, jackfron'' deci, da-mi mesaj dac esti de acord

| tudor_4231 a răspuns:

Da\
da\
da
fa
da
]da
fa
da
fa
da