| xXxTedyGirlsxXx a întrebat:

Cum ma dezinstalez de la Google Play? Funda! Va rog ajutati-ma!

6 răspunsuri:
| Negrea_Amalia_1995 a răspuns:

Meniu setari aplicatii magazin google play dai pe el si scrie acolo dezactivati

| darrio2007 a răspuns:

Poti inchide doar aplicatia. Daca vrei sa intri altadata si nu ai sa mai stii parola?

| xXxTedyGirlsxXx explică (pentru Negrea_Amalia_1995):

Nu imi da nimic

| YoChriss a răspuns:

Buna! Cum ma deconectez este corect. In fine... Intri in aplicatie, si o sa ai jocuri inspirate dupa filme, cu masini, etc., si doar dai din marginea ecranului, din partea stanga spre dreapta si o sa iti apara mai multe optiuni. Acolo trebuie sa scrie deconectare.

| Negrea_Amalia_1995 a răspuns (pentru xXxTedyGirlsxXx):

Vezi ca e raspunsul bun pe cealalta intrebare cu contul

| xXxTedyGirlsxXx explică (pentru YoChriss):

Nu e.e doar pagina pornire magazin, aplicatiile mele, cumparati aplicatii, lista mea de dorinte, valorificati.atat e!