| alexpr2000 a întrebat:

Cum pot sa devin frumos la fata?
Ca mie mi se pare ca-s urat si colegilor mei!
fUNDA!

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca arati la fel dupa cum scrii vei avea mult de munca.

Răspuns utilizator avertizat
| alexpr2000 explică (pentru darrio2007):

Ba p... ce stii tu din astea du-te naibii la gradinita happy

| αnny a răspuns:

Poti incepe cu un tratament cosmetic, iar daca bugetul nu este suficient poti incerca o crema anti-riduri sau alte chestii.
Daca vrei sa te ajut mai mult da mai multe detalii despre problema ta!

| MarinaAdelina a răspuns:

Eu cred ca infatisarea nu este totul.Nu poti aprecia o persoana pentru felul in care arata ci pentru sufletul ei! Cei care nu fac asta sunt niste persoane superficiale si nu merita sa le fii prieten! Cine te place o face pentru ceea ce esti, nu pentru modul cum arati! Eu as zice sa nu-ti faci griji in legatura cu ce cred altii despre tine si sa te concentrezi mai mult asupra viitorului tau! Eu sper ca ti-am fost de ajutor!