| crash15 a întrebat:

Cum pot sa imi fac un blog? Un BLOG nu VIDEO-BLOG!

Răspuns Câştigător
| suffarstar a răspuns:

Pe blogspopt.com
E simplu, iti alegi ce fel de blog vrei sa faci, bagi fundale, iar apoi materialele. Daca vrei sa faci si bani trebuie sa faci cerere catre google adsense.

4 răspunsuri:
| FeliciaCorinaA a răspuns:

Accesezi una dintre paginile wordpress.com sau blogspot.com si urmezi niste pasi foarte simpli. Daca ai un nume pregatit, o parola si idei referitoare la articolele pe care le vei scrie nu vei avea nicio problema la inceput pentru ca este foarte simplu. Personal, eu prefer Wordpress-ul pentru ca pe acela il folosesc. Succes!

| Mable009 a răspuns:

Blogger
E un site foarte bun eu am facut un blog
Dupa ce scrii asta pe google primul rand acolo iti faci cont si te gandesti ce tema ai vrea sa faci pe acel blog
Poti sa pui poze
Stiri orice vrei
Poti avea vizionari comentari sa sa fie un blog cunoscut
Deci dupa ce o sa-ti arate asa zis pagina principala acolo in stanga iti apare sa pui un articol sa scrii adica
Mult noro

| Mable009 a răspuns (pentru Mable009):

Scuze poate nu prea am scris corect dar tastaturade la tableta nu prea merge

| Brotacelul a răspuns:

Recomand www.ucoz.ro - e usor de folosit si cel mai fain la ei e ca au si forum.ucoz.ro - unde gasesti ajutor de fiecare data cand ai nevoie...