| maryus99gaby11 a întrebat:

Cum sa imi conving parintii sa imi fac cont pe FAcebooK,... funda tongue

Răspuns Câştigător
| Disstrict a răspuns:

Contra facebook frate pe bune ce gasiti asa fain in a va holba la pozele altora si a comenta gen :*:*::*:X:X:X toate semnele chinezesti daca vrei sa ajungi un no-lifer dai drumu si fa-ti cont daca vrei sa ajungi om normal stai departe de el

4 răspunsuri:
| Tzitzi12 a răspuns:

Spune-i asta :
-Mama invatatoarea ne-a propus jocurile de pe Facebook. Sunt educative. si nu pot sa le joc fara cont, nu au virusi, nu nimic, nu voi face nimic rau decat sa ma joc.

Răspuns utilizator avertizat
| maryus99gaby11 explică (pentru Disstrict):

MS all da rasp tau m-a ajutat cel mai mult big grin

| Disstrict a răspuns:

Eu ti-am explicat doar cum ii cu facebook is unii care or ajuns addicted de asa ceva pana si afara pe telefoanele mobile stau pe facebook daca sar inchid sar sinucide probabillaughing