| anonim_4396 a întrebat:

Daca ACTA se aproba TPU ar mai exista? (asta daca nu se distruge complet netul ci se inchid doar Facebook, You Tube...)

7 răspunsuri:
| tibi95cj a răspuns:

Daca TPU Va sterge chestia aceea cu muzica ( unde adaugi link youtube ). Da va exista. Ca sunt doar discutii aici happy

| BlueStar12 a răspuns:

Teoretic da dar e de ajuns sa posteze cineva un link fie intr-o intrebare fie intr-un raspuns ca sa inchida tot site-ul. Cam asta e ce poate face ACTA.

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Sigur ca va mai exista, doar ca se vor inaspri putin regulile, mai ales in privinta postarilor care solicita/indica programe, filme, muzica etc, respectiv continut protejat de drepturile de autor sau piratat, postari care nu vor mai fi admise. Numai bine!

| DraGfirE a răspuns:

TPU va ramane iti spun eu sigur.

| Ana94 a răspuns:

Da,va mai exista TPU dar sper să nu se aprobe acest ACTA că altfel nu o să mai avem voie să facem mai nimic pe internet...E o mare prostie legea asta, şi-aşa mulţi sunt împotriva ei, sper să nu se aprobe.

| CautNume a răspuns (pentru Ana94):

Si eu sunt impotriva ACTA

| loveusa a răspuns:

Nu s-a aprobat ACTA