| maxim16 a întrebat:

Dati-mi niste sfaturi ca ma plictisesc de mor... crying

Răspuns Câştigător
| BalonasColorat a răspuns:

Buna! Poti incerca:
1.Sa vorbesti cu accent frantuzesc.
2.Sa faci farse la telefon
3.Sa desenezi, chiar daca nu ai imaginatie. Poti face o mazgalitura acolo si e gata!
4.Sa intri pe Mioritice, acolo gasesti bancuri super.
5.Sa scrii chestii la nimereala pe Google si sa vezi ce rezultate iti da.
6.Sa compui o poezie.De exemplu:
Foaie verde si o stea
Am vazut o mata grea
Catelul meu m-a muscat
Si pe el m-am suparat
Si-nca o foaie si-nca o dunga
Basescu merge pe o sarma lunga

Cam atat imi vine in minte.Pa!

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Uită-te la un film interesant, citeşte bancuri pe net, răsounde la întrebări pe TPU.
Te pup!

Răspuns utilizator avertizat
| Roby_Robert_1997_yYPi a răspuns:

Fa o fumigenawinking ( ai nevoie de mingi de ping pong si staniol )

| ººShakeªª a răspuns:

uita-te cum creste iarba, da-te cu presul, da-te cu capul de pereti, numara cate fire de iarba sunt pe afara

| onasis1961 a răspuns:

Vezi filme, asculta muzica, stai pe siteuri de socializare, raspunde la intrebari pe TPU, iesi cu prieteni la o plimbare.

| maxim16 explică (pentru BalonasColorat):

Multumesc mult