| BruNetsikaa a întrebat:

Dati`mi si mie status de dragoste.love struck

Va rogg!:*:*

Multumesc:X:X

Răspuns Câştigător
| Alexandra_Livia_1998 a răspuns:

Au fost şi certuri, despărţiri, dar o împăcare minunată
Şi-am trecut peste tot purtându-ne o dragoste adevărată.

4 răspunsuri:
| Alexandra_Livia_1998 a răspuns:

♥ Ia-mă de mână şi hai. Să fugim în colţul nostru de rai.

‎- Unele peroane sunt atat de false incat, daca te uiti pe spatele gatului lor, scrie : " Made in China " winking!

♥ Şi se-ntreabă " Fata asta zâmbeşte aşa mereu? ". Iar ea-i răspunde " Întotdeauna, nu mereu! "

♥ Deja eşti la vârsta în care nu mai auzi şi nu mai vezi. Iubeşti, ţi-e greu să tolerezi.

Am învăţat să am răbdare. Că totu-ţi iese atunci când nimeni nu te crede-n stare!

Am renuntat la mine pentru noi. acum viata mea e pe locul 2. happy

Si e firesc. Am invatat sa plang inainte sa-nvat sa zambesc.

Decat nimic, mai bine plina de vise ca speranta n`a murit love struck!

• Peste Orice suparare as da, as rade in fata ta sa nu simti durerea mea winking

●Tai-o, pleaca, cara-te, dispari, zbori, sterge-o, calc-o, evapora-te, mori, da-ti foc, fa-te scrum.

• Ma gandesc foarte serios sa plec. Dar sunt persoane care O sa imi lipseasca. •

E doar o fatã, n-are nimic special. Are zile în care aratã ca naiba si zile în care aratã extraordinar! love struck

| CreativeGirl a răspuns:

*Fata: Mă iubeşti? ♥♥. Băiatul: Sigur că da, cum poţi întreba aşa ceva? Fata: Dacă sar eu, sari şi tu cu mine? Băiatul: Nu. Fata:...♥♥. Băiatul: Dacă sari tu, eu am să fiu jos, gata să te prind. ♥
*»Îți amintești de mine? Îți amintești cine sunt? Cândva eram totul pentru tine.♥ -.- {C}
*El: « Oare cum sa-i spun ca o iubesc? » Ea: « Pai fa-o. Pur si simplu. » El: « Ok. O sa practic cu tine atunci. » Ea: « Bine. » El: « Te iubesc! » Ea: « Si eu te iubesc. Acum du-te si spune-i ei. » El: « Tocmai am facut'o... ♥
*Baiatu` : Te Iubesc ♥! Fata : Si eu ♥! Baiatu` : Nu te cred, demonstreaza`mi, tipa sa te auda toata lumea! Fata ii sopteste : Te iubesc ♥! Baiatu` : De ce asa incet? Am zis sa te auda toata lumea... Fata : Tu esti lumea mea ♥!happy
*Un băieţel şi o fetiţă plângeau. Cineva-i întreabă : De ce plângeţi? Fetiţa : Păpuşa mea s-a rupt. Băieţelul : Păpuşa mea plânge![♥]
*O vezi?! Nu e tristă, ba chiar deloc. Zâmbeşte suav, are privirea de foc.E dulce şi o iubeşti, ştii bine...iar ea, ea te adoră! ♥
*Dacă vrei, aş putea să fiu perfectă, desenează`mă cu cele mai vii culori şi poate aşa o să ai impresia că sînt cum vrei tu …♥
*- Pot să îţi spun ceva? - Desigur. - Zîmbetul tău e zîmbetul cel mai frumos care l-am văzut vreodată! - Pot să îţi spun şi eu ceva? - Da! - Zîmbetul ăsta îl am doar cînd sunt cu tine! ♥!

| BruNetsikaa explică (pentru CreativeGirl):

Thx love struck

| BruNetsikaa explică:

Multumesc! love struck