| ysi a întrebat:

Dau funda!
Dragilor, am nevoie de ajutor. Eu am un bebelus de jucarie..normal.ceva de genul acesta " http://static.jucariidejucarii.ro/......mioara.jpg ". Mie imi plac bebelusii acestia, daca ati auzit de ei " http://romiesdollstudio.com/wp-content/uploads/2012/06/I MG_01221.jpg ",sunt din silicon si sunt moi,nu stiu cum sa va zic. Nu stiu cum sa fac, ca bebelusul meu sa fie moale. Imi puteti da un sfat?

Răspuns Câştigător
| Tesssa a răspuns:

Pune-l la caldura, la calorifer, tine-l un timp si se va inmuia!

5 răspunsuri:
| ysi explică (pentru Tesssa):

Multumesc :*! Dar nu o sa se intareasca la loc?

| Tesssa a răspuns (pentru ysi):

Nu prea cred, eu am incercat. Si a rezistat o zi, si a doua zi mai era decat putin moale! :* Apropo, nu-mi dai Funda? big grin :*

| ysi explică (pentru Tesssa):

Nu merge.dar incerc maine. pupici :*

| Tesssa a răspuns (pentru ysi):

Puup

| ysi explică (pentru Tesssa):

Tesssa, al meu are nistre material la corp, capul, mainile si picioarele sunt normale. daca l-as baga undeva la caldura cum este un cuptor cu microunde..sau nu stiu eu ce..ar lua foc? (intreb) sper sa-mi raspunzi, promit ca iti dau maine funda!