| anonim_4396 a întrebat:

De ce numai prostii au noroc in viata si reusesc?

6 răspunsuri:
| GiAnca a răspuns:

Soarta asta afurisita! crying

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fiindcă unii deştepţi sunt suficient de cretini încât să ajute sau încurajeze în unele situaţii pe unii proşti, motivându-i suficient de mult ca aceştia din urmă să reuşească în viaţă şi să uite de acei oameni deştepţi fără de care ar fi pierit într-un anonimat nefericit.

| Darla2007 a răspuns:

Esti subiectiva. Nu toti cei care resusesc in viata sunt prosti, doar pentru ca tu nu ai reusit si te conideri desteapta

| AndaDaniela a răspuns:

Multumesc pentru raspunsuri...

| NemNUZ a răspuns:

Hmm, pai eu iti spune ca 99% din cei care reusesc nu sunt prosti, iti dai seama din asta doar prin faptul ca au reusit iar altii nu au reusit, intrebarea asta e o tampenie.winking

| NemNUZ a răspuns (pentru NemNUZ):

Poate tu te referi la pile, hmm pai un prost oricate pile ar avea tot nu reuseste in viata in timp ce unul mai destept isi face pile, iar daca cineva isi doreste cu adevarat ceva acel lucru se poate realiza. Succesul e linia de finish dintr-un traseu problema e ca 80% din oameni renunta la primul obstacol. Sper ca te-am ajutat. Ps, nu face si tu parte din cei 80%