| BauBauMyu a întrebat:

De ce si'a poreclit J.B pisica "Tuts"? Inseamna ceva sau este un nume?

Răspuns Câştigător
| Brittanie a răspuns:

Poftim?! Numeşti rockerii idioţi? Atunci înseamnă că sunt o idioată. Măcar noi nu suntem ca voi, nu ascultăm manele, şi măcar noi nu criticăm alţii pentru muzica care o ascultă. Fiecare e liber să facă, să asculte, să se îmbrace cum vrea.

14 răspunsuri:
| Sănduțța a răspuns:

Iti spun eu de ce! Vine de la „Tuts-mama ta eu" big grin

| MissStradaa a răspuns:

În engleză nu inseamna nimic cuvantul asta.oh go on deci cred ca este doar un nume. (:

| GlossyBabe a răspuns:

Pentru ca ii place probabil numele!

| GlossyBabe a răspuns:

Btw si eu sunt o Belieber

| Duucu a răspuns (pentru GlossyBabe):

Și eu :X ce mă bucur să dau de belieberi pe TPU

| GlossyBabe a răspuns (pentru Duucu):

Si eu ma bucur sa stii! Macar exista si oameni de calitate pe aici! tongue

| Knife00 a răspuns:

Pisa-m-as pe Justin Bieber. J.B/J&B e o bautura, nu un ciocoflender

| Duucu a răspuns (pentru GlossyBabe):

Mda... dacă ești de pe acum pe TPU îți spun să te depărtezi de categoria muzică, acolo sunt doar idioți cu rockul lor...

| IulianDornianu61 a răspuns (pentru GlossyBabe):

Sucks for you then

| GlossyBabe a răspuns (pentru Knife00):

Te rog frumos! Pastreaza-ti parerile pentru tine! Daca nu ai nimic mai bun la purtator, scuipa-ti rautatile in alta parte! Peace!

| GlossyBabe a răspuns (pentru IulianDornianu61):

Mmmmmda,am cu cine discuta laughing oh go on

| BauBauMyu explică (pentru Sănduțța):

Vrei sa ma iau si eu de maica'ta? eu cred ca nu folosesti la nimic pe TPU daca ai un astfel de limbaj...nu te mai baga daca n'ai habar de raspunsul tau!

| Duucu a răspuns (pentru Brittanie):

Idioților,vă mai adunați mult? Dar în playlistul meu te-ai uitat?

| Sănduțța a răspuns (pentru BauBauMyu):

Hai gata! Am glumit si eu! Sincer nu a fost cu intentie! Scuze daca te-am insultat.