| ADY_5784 a întrebat:

De unde pot sa fac rost de acel sunet de pe flashscore cand se marcheaza un gol? dau funda big grin

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Descarca program free si usor de folosit care este si open source (nu necesita instalare) -> Streamosaur Descarca: http://www.wavosaur.com/streamosaur/#download
Cu el inregistrezi sunetul de pe flash score.
Bafta!

| Herlea_Alex_1993 a răspuns:

-Buna eu am o problema cu flashscore, nu mi se aude sunetul atunci cand o echipa marcheaza trebuie sa fac vreo setare? imi puteti da vreun sfat!

| crazzyby a răspuns (pentru Herlea_Alex_1993):

Observ ca este mai veche intrebarea ta, dar totusi iti raspund.
trebuie sa dai pe live la flashscore sa se auda sunetul, asa si la tenis sau alte sporturi, sa se auda cand se termina un game sau un set.