| 0099 a întrebat:

De unde pot sa imi comand revista Monster High numarul 1? Va roog FUNDAA

12 răspunsuri:
| AnaMaria12 a răspuns:

Pai a amarut si nr 2 dar inca se mai gaseste si numarul 1 la chioasc.

| 0099 explică (pentru AnaMaria12):

Da de unde esti?

| AndreeaIsNoQueen a răspuns:

A aparut in Romania, nr 1 si nr 2 ce naibii mai n-ai observat timp de 3 luni?
O iei de la chiosc sau de la kaufland!

| 0099 explică (pentru AndreeaIsNoQueen):

Daca as fi observat crezi ca as mai fi pus acesta intrebare (nr. 2 il am ) numai de nr.1 nu stiu cum sa fac rost ca la chiscuri nu mai este

| Minnie2001 a răspuns:

Pai poti merge la Iulius Mall in inmedio si acolo poate gasesti daca exista acolo de unde esti.

| AnaMaria12 a răspuns (pentru 0099):

De ce ma intrebi asa?

| 0099 explică (pentru AnaMaria12):

Pai te-am intrebat ca din ce oras esti ca eu de unde sunt eu nu mai este numaraul 1 la chioscuri big grin

| AndreeaIsNoQueen a răspuns (pentru 0099):

In niciun oras nu mai e mai! maine pe 22 apare nr 3! s-a dus nr 1 din mai!

| Marin_Marcu_1980 a răspuns (pentru AndreeaIsNoQueen):

Andreeathecat055, eşti cam ingâmfată si arogantă dacă tu esti pisica cu caş la gură din imaginea contului

| AndreeaIsNoQueen a răspuns (pentru Marin_Marcu_1980):

Nu sunt ingamfata am avut niste probleme personale si eram nervoasa nu am vrut sa sune asa happy

| Roxana13042003 a răspuns:

Nu stiu. si eu o caut