| Decebalul a întrebat:

Din greșeala am trecut pe langa acvariu cu ceva si s-a zgariat sticla in foarte multe locuri dar nu foarte tare. Exista vreo solutie sau altceva care poate acoperi zgarieturile?

4 răspunsuri:
| Chillcs a răspuns:

Nu stiu ce ai puteas a faci, dar ai grija, daca zgarieturile sunt prea adanci si acvariul este de volum mare, s-ar putea sa cedeze.

| Chillcs a răspuns (pentru Anissuca):

Solutia ta e buna doar pentru acoperit. dar daca zgarieturile sunt adanci nu v-a ajuta prea mult la rezistenta.

| Decebalul explică (pentru Chillcs):

La mine zgarieturile nu sunt adanci de loc doar ca se vad urat cand aprind neonul.