| Anonima568 a întrebat:

E adevarat ca in seara asta e sfarsitul lumi?

Răspuns Câştigător
| ☺ Cristinik ☺ a răspuns:

Nulaughing))))...dar sa speram ca este sfarsitul prostiei rolling on the floor))

59 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu cred, dar o sa aflam maine dimineata. Numai bine!

Apache
| Apache a răspuns:

...da!
eu mi-am luat si floricele pentru spectacol!

| mgtow a răspuns:

In seara asta e sfarsitul in care eu raman antirelatii adica misogin simplu, nu mai crede ce se zice de sfarsitu lumii ca e blasfemie.

| Vizitiul a răspuns:

Confunzi sfarsitul zilei, cu sfarsitul lumii.

| ȘtefiȘtef a răspuns:

Da...

de unde. Ce dracu' aveti ma cu sfarsitu lumii? Apropo...Care rocker ia mp 3-ul in iad? (pai daca rockerii sunt satanisti... ajungem in iad) Sa nu uitati sa aveti Metallica.Ma supar altfel. Sa-mi dati si mie un bip cand murim, da?

| Karinakari99 a răspuns:

Buna.
Nu au spus ca in seara asta, deci nu e adevarat.Au spus ca poimaine (21 mai 2011), dar tot nu cred. Disperatii crying
Sperie lumea cu panouri pe care scrie ''21 mai 2011, Ziua Judecatii''. straight face
Bye!

| maryellen91 a răspuns:

Daaa e pe naiba! crezi in toate prostiilelaughing parca a mai fost odata in 2000 si 2004!

| BOOBZen a răspuns:

Te-ai uitat la OTV, nu?

| pass4pass a răspuns:

Da

| Laura_2393 a răspuns:

La Otv, posibilhee hee In rest poti sta linistita, sunt doar prosti de tv:-p

| PrajituricaCuBomboneleColorate a răspuns:

Nu este adevarat.aceasta minciuna vine de la pocaiti sau de la oamenii care zic ca vie sfarsitul lumii ca lumea sa nu mai fure,sa nu mai minta,sa se spovedeasca,chestii de genul asta,toate vorbele de pe la stiri,de la tv,asta este doar pentru a face ca lumea sa fie mai buna, si chiar ar fi indicat, dar chestiile cum ca ar veni sfrsitul lumii sunt doar minciuni.si in anul 2000 sa anuntat ca vine sfarsitul lumii, dar a fost doar o eclipsa de sore care a durat vreo 2 minutesad

sa nu crezi ca sfarsitul lumii va veni.
nu vine nici in seara asta, nici in 2012, nu o sa vina niciodata, dupa parerea mea, doar Dumnezeu stie.

| LoveSelena a răspuns:

Se pare ca traim si suntem in 20 mai! Vai ce minune. nu a fost sfarsitul lumii! laughing

| antimulte a răspuns:

Nu e ma, nu mai fiti copii, chiar credeti toate aberatiile de la tv? Atunci de ce nu s-a iesit din criza, ca asa au zis la tv laughing

| JahBless a răspuns:

laughing de ce ai crede asta?

| Ady3835 a răspuns:

In noaptea de 20 spre 21...maine searawinking

| DaNiElA_8352 a răspuns:

Daca am crede toti prostiile astea unde am ajunge?
eu nu cred.si ai face bine sa nu crezi nici tu.
si nu te mai lua dupa ce zic uni si alti.

| Dreamy a răspuns:

Nu crede ce a spus mosul ala tacanit, o fi studiat prea mult biblia care nu trebuie studiata ci inteleasa si ascultata.

Daca nu ar fi fost asa de obsedat de sf lumii si-ar fi dat seama ca undeva scrie foarte clar: "Numai Dumnezeu stie cand va veni marele sfarsit"

Cica` doar 2% din populatie intra in rai. De ce? In lume exista prostie, dar nu chiar atat de multa rautate.

| Ododododo a răspuns:

Nu Mahh
Doamne Fereste

| RoooneyThePuf a răspuns:

De unde ai mai scos`o si pe asta?straight face. Chiar crezi? Nimeni nu stie cand va veni sfarsitul acestei lumi, decat Dumnezeu, nu mai crede tot ce spune``supe baba nu stiu care``

| eDDy a răspuns:

DOAMNE DALE MINTE! Ce sfarsitu lumii? M-am rasla **** si da vine sfarsitu lumii. Esti credula ca sa nu spun alfel

| 0marry0 a răspuns:

Nu, e peste doua zile.
Ai timp de telefoane, stai linistita happy. Eu am vorbit deja cu toate rudele, mi-am verificat mail-ul si am lasat mesaj de adio pe facebook. Iar maine ma duc doar sa ma plimb.

| Adiitza a răspuns:

Da e foarte adevarat! Poti incepe sa te panichezi happy in seara asta iese omu negru de sub pat si mananca toti copii

| Adiitza a răspuns:

Da, foarte adevarat happy

| Darkkfruit a răspuns:

Offf eu nu cred asa ceva. toata lumea stie ca sfarsitul lumii o sa vina cand o sa fie toata planeta treaza, ca sa fim toti la pertrecerea de adio

| Anonima568 explică:

Sorry.am gresit eu laughing era pe 21 la ora 04:00

| Anonima568 explică:

Ce noobi sunteti unii... daca nu vreti sa rasp, nu mai scrieti commuri idioate

| Anonima568 explică:

Data viitoare oare cand va mai fii sfarsitul laughing

| Anonima568 explică:

Peste 1 an 2 laughing cand...deabea astept 2012 laughing

| BlackRainbow a răspuns:

Nu draga, a fost de dimineata!batting eyelashes