| Anonima568 a întrebat:

E adevarat ca in seara asta e sfarsitul lumi?

Răspuns Câştigător
| ☺ Cristinik ☺ a răspuns:

Nulaughing))))...dar sa speram ca este sfarsitul prostiei rolling on the floor))

59 răspunsuri:
| AlEsWeEt a răspuns:

Dupa parerea mea sunt numai prostii chestiile astea cu sfarsitul lumii...

Apache
| Apache a răspuns:

...da!
eu mi-am luat si floricele pentru spectacol!

| mgtow a răspuns:

In seara asta e sfarsitul in care eu raman antirelatii adica misogin simplu, nu mai crede ce se zice de sfarsitu lumii ca e blasfemie.

| EoAndrei74 a răspuns:

Nu...e o prostie

| bogdan324 a răspuns:

NU,nu este adevarat! cine a zis asta minte! crede-ma!

| Theodore a răspuns:

Este cumva vorba de o gluma?

| pass4pass a răspuns:

Da

| SmileFreedom a răspuns:

Nu cred ca se poate prezice viitorul.Trebuie sa gandim pozitiv si sa ne rugam sa nu vina, sa traim ziua de azi ca si cum ar fi ultima. Poti sa crezi in asta dar nu 100%. Oamenii de stiinta care au studiat Biblia si-au dat cu parerea, nu au zis ca este foarte sigur ca vine Sfarsitul Lumii.Numai Dumnezeu stie cand va veni.
Si in fond si la urma urmei, daca e sa murim, murim toti...Parerea mea.

| BlackRainbow a răspuns:

Nu draga, a fost de dimineata!batting eyelashes

| elenaborosoiu a răspuns:

Este o mare prostie ideea cu sfrarsitul lumii, daca iti este frica fa-ti o cruce si zi o rugaciune o sa te ajute mult

| bogdan324 a răspuns:

NU e adevarat! Crede-ma!

| Vizitiul a răspuns:

Confunzi sfarsitul zilei, cu sfarsitul lumii.

| Maryuca_5925 a răspuns:

Nu astazi serară nu vine sfarsitul lumii!

| tzze a răspuns:

Asa s-a speculat si in anul 2000 si iata-ne acum, aici raspunzand si punand intrebari pe TPU. Sincer nu cred ca va veni, biblia prevede un alt sfarsit al lumii. Si sincer nu prea seamana descrierii biblice, o sa aflam maine dimineata daca in seara asta ne-a fost sau nu sfarsitul happy

| Ododododo a răspuns:

Nu Mahh
Doamne Fereste

| antimulte a răspuns:

Nu e ma, nu mai fiti copii, chiar credeti toate aberatiile de la tv? Atunci de ce nu s-a iesit din criza, ca asa au zis la tv laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nuuuuu!

| Deiysucza a răspuns:

Nulaughing este o porcarie laughing nu va dati seama OAMENI BUNI ca astia de la TV sau radio isi bat joc de voilaughing

| RoooneyThePuf a răspuns:

De unde ai mai scos`o si pe asta?straight face. Chiar crezi? Nimeni nu stie cand va veni sfarsitul acestei lumi, decat Dumnezeu, nu mai crede tot ce spune``supe baba nu stiu care``

| ȘtefiȘtef a răspuns:

Da...

de unde. Ce dracu' aveti ma cu sfarsitu lumii? Apropo...Care rocker ia mp 3-ul in iad? (pai daca rockerii sunt satanisti... ajungem in iad) Sa nu uitati sa aveti Metallica.Ma supar altfel. Sa-mi dati si mie un bip cand murim, da?

| eDDy a răspuns:

DOAMNE DALE MINTE! Ce sfarsitu lumii? M-am rasla **** si da vine sfarsitu lumii. Esti credula ca sa nu spun alfel

| TotEuBaiiIsBack a răspuns:

1.,,lumi'' se scrie cu 2,, i''
2.deja a venit sfarsitul lumii dar a plecat, nu ai fost tu atenta
3.tu creka te uiti prea mult la OTV(dan diaconescu in direct si reluare)
4.ca sa nu mai vina sfarsitul lumii in seara asta apasa tu pe butonul de pe TPU pe care scrie,, logout''

| 0marry0 a răspuns:

Nu, e peste doua zile.
Ai timp de telefoane, stai linistita happy. Eu am vorbit deja cu toate rudele, mi-am verificat mail-ul si am lasat mesaj de adio pe facebook. Iar maine ma duc doar sa ma plimb.

| Luiza_2688 a răspuns:

Bineinteles ca nu este adevarat.Nimeni nu stie cand este sfarsitul lumii, doar Dumnezeu.De multe ori s-a spus ca vine sfarsitul lumii si nu a mai venit.Asa ca nu mai crede in toate tampeniile de genul asta. Sfarsitul lumii poate veni atunci cand te astepti cel mai putin.

| Ady3835 a răspuns:

In noaptea de 20 spre 21...maine searawinking

| Karinakari99 a răspuns:

Buna.
Nu au spus ca in seara asta, deci nu e adevarat.Au spus ca poimaine (21 mai 2011), dar tot nu cred. Disperatii crying
Sperie lumea cu panouri pe care scrie ''21 mai 2011, Ziua Judecatii''. straight face
Bye!

| Gickanho a răspuns:

laughing
cine dracul tea pacalit de a bagat frica in tine?
sfarsitu lumii e o demagogie.
funda

| JahBless a răspuns:

laughing de ce ai crede asta?

| luca_9318 a răspuns:

Nu