| Anonima568 a întrebat:

E adevarat ca in seara asta e sfarsitul lumi?

Răspuns Câştigător
| ☺ Cristinik ☺ a răspuns:

Nulaughing))))...dar sa speram ca este sfarsitul prostiei rolling on the floor))

59 răspunsuri:
| browneyes99 a răspuns:

Nu raspoimaine este
la 4:00 dimineata este un cutremur mare

| Bass a răspuns:

NU cred asta va stii doar Dumnezeu si va hotara cand va veni.
NU cum zic astia de la OTV sau cine stie cine.
Si daca e sa fie o sa fie
Funda PLSS :X

| sandra_8620 a răspuns:

Cine ti-a spus asta?laughing nuhappy

| maryellen91 a răspuns:

Daaa e pe naiba! crezi in toate prostiilelaughing parca a mai fost odata in 2000 si 2004!

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu cred, dar o sa aflam maine dimineata. Numai bine!

| Laura_2393 a răspuns:

La Otv, posibilhee hee In rest poti sta linistita, sunt doar prosti de tv:-p

| Bass a răspuns:

Oricum cum scrie in biblie:
36. Iar de ziua si de ceasul acela nimeni nu stie, nici ingerii din ceruri, nici Fiul, ci numai Tatal.

| PrajituricaCuBomboneleColorate a răspuns:

Nu este adevarat.aceasta minciuna vine de la pocaiti sau de la oamenii care zic ca vie sfarsitul lumii ca lumea sa nu mai fure,sa nu mai minta,sa se spovedeasca,chestii de genul asta,toate vorbele de pe la stiri,de la tv,asta este doar pentru a face ca lumea sa fie mai buna, si chiar ar fi indicat, dar chestiile cum ca ar veni sfrsitul lumii sunt doar minciuni.si in anul 2000 sa anuntat ca vine sfarsitul lumii, dar a fost doar o eclipsa de sore care a durat vreo 2 minutesad

sa nu crezi ca sfarsitul lumii va veni.
nu vine nici in seara asta, nici in 2012, nu o sa vina niciodata, dupa parerea mea, doar Dumnezeu stie.

| watermelon a răspuns:

Iar murim?laughingpana acum cica trebuia sa vina sfarsitul lumii de n ori.

| Darkkfruit a răspuns:

Offf eu nu cred asa ceva. toata lumea stie ca sfarsitul lumii o sa vina cand o sa fie toata planeta treaza, ca sa fim toti la pertrecerea de adio

| DaNiElA_8352 a răspuns:

Daca am crede toti prostiile astea unde am ajunge?
eu nu cred.si ai face bine sa nu crezi nici tu.
si nu te mai lua dupa ce zic uni si alti.

| Dreamy a răspuns:

Nu crede ce a spus mosul ala tacanit, o fi studiat prea mult biblia care nu trebuie studiata ci inteleasa si ascultata.

Daca nu ar fi fost asa de obsedat de sf lumii si-ar fi dat seama ca undeva scrie foarte clar: "Numai Dumnezeu stie cand va veni marele sfarsit"

Cica` doar 2% din populatie intra in rai. De ce? In lume exista prostie, dar nu chiar atat de multa rautate.

| szilard10 a răspuns:

Da...nu stiu. daca vine asta ecrying Dar numa Dumnezeu va stii cand va veni Sfarstitul! Bucuratiiva mei de viata si lasati sf lumii! Asta i-as reprosa la aia care studiaza cand va veni!

| BOOBZen a răspuns:

Te-ai uitat la OTV, nu?

| wadjet_3842 a răspuns:

NU!
Nimeni nu poate sti voia lui Dumnezeu.

| LoveSelena a răspuns:

Se pare ca traim si suntem in 20 mai! Vai ce minune. nu a fost sfarsitul lumii! laughing

| Anonima568 explică:

Sorry.am gresit eu laughing era pe 21 la ora 04:00

| Adiitza a răspuns:

Da e foarte adevarat! Poti incepe sa te panichezi happy in seara asta iese omu negru de sub pat si mananca toti copii

| Anonima568 explică:

Ce noobi sunteti unii... daca nu vreti sa rasp, nu mai scrieti commuri idioate

| daisydeedee a răspuns:

Nu stiu sigur daca este adevarat sau fals dar om trai si om vedea

| BISCUIT_7211 a răspuns:

Asa au zis si in 2000 stati linisiti ca nu se intampla nimic happy

| VeVoVuMen a răspuns:

Normal ca nu oh go on asa a prezis unu adin america, ca in 21 mai la ora 18( ora americii ) o sa vine sfarsitul laughing asta insemnand data de 22 mai ora 4 dimineata, ora romaniei smug nimeni nu stie data, sau ora oh go on

| Adiitza a răspuns:

Da, foarte adevarat happy

| Irina85 a răspuns:

Nu.hee hee
Doar Dumnezeu stie :d...ce se aude la tv.sau pe net.sunt niste aberatii.ca doar El nu a trimis o scrisoare sa spuna ca vine nu?hee hee

| MIKAELA_7561 a răspuns:

Sigur ca nu. nu credeti in toate prostiile

| marius3lw a răspuns:

S-a mai amanat putin sfarsitul lumii, acum e pe 21 octombrie sau septembrie laughing)))))))))))))))0

| LuckyboyRO a răspuns:

Vine un pr0st la TV si zice ca vine sfarsitul lumii ...gata panica ...astea sunt doar prostii la fel ca si faza cu 2012 vai ca se termina calendarul mayas si murim cu totii.voi chiar credeti in toate porcariile astea?

| Anonima568 explică:

Data viitoare oare cand va mai fii sfarsitul laughing

| Anonima568 explică:

Peste 1 an 2 laughing cand...deabea astept 2012 laughing