| Anonima568 a întrebat:

E adevarat ca in seara asta e sfarsitul lumi?

Răspuns Câştigător
| ☺ Cristinik ☺ a răspuns:

Nulaughing))))...dar sa speram ca este sfarsitul prostiei rolling on the floor))

60 răspunsuri:
| tzze a răspuns:

Asa s-a speculat si in anul 2000 si iata-ne acum, aici raspunzand si punand intrebari pe TPU. Sincer nu cred ca va veni, biblia prevede un alt sfarsit al lumii. Si sincer nu prea seamana descrierii biblice, o sa aflam maine dimineata daca in seara asta ne-a fost sau nu sfarsitul happy

| AlEsWeEt a răspuns:

Dupa parerea mea sunt numai prostii chestiile astea cu sfarsitul lumii...

| browneyes99 a răspuns:

Nu raspoimaine este
la 4:00 dimineata este un cutremur mare

| Gickanho a răspuns:

laughing
cine dracul tea pacalit de a bagat frica in tine?
sfarsitu lumii e o demagogie.
funda

| SmileFreedom a răspuns:

Nu cred ca se poate prezice viitorul.Trebuie sa gandim pozitiv si sa ne rugam sa nu vina, sa traim ziua de azi ca si cum ar fi ultima. Poti sa crezi in asta dar nu 100%. Oamenii de stiinta care au studiat Biblia si-au dat cu parerea, nu au zis ca este foarte sigur ca vine Sfarsitul Lumii.Numai Dumnezeu stie cand va veni.
Si in fond si la urma urmei, daca e sa murim, murim toti...Parerea mea.

| LuckyboyRO a răspuns:

Vine un pr0st la TV si zice ca vine sfarsitul lumii ...gata panica ...astea sunt doar prostii la fel ca si faza cu 2012 vai ca se termina calendarul mayas si murim cu totii.voi chiar credeti in toate porcariile astea?

| elenaborosoiu a răspuns:

Este o mare prostie ideea cu sfrarsitul lumii, daca iti este frica fa-ti o cruce si zi o rugaciune o sa te ajute mult

| TotEuBaiiIsBack a răspuns:

1.,,lumi'' se scrie cu 2,, i''
2.deja a venit sfarsitul lumii dar a plecat, nu ai fost tu atenta
3.tu creka te uiti prea mult la OTV(dan diaconescu in direct si reluare)
4.ca sa nu mai vina sfarsitul lumii in seara asta apasa tu pe butonul de pe TPU pe care scrie,, logout''

| Luiza_2688 a răspuns:

Bineinteles ca nu este adevarat.Nimeni nu stie cand este sfarsitul lumii, doar Dumnezeu.De multe ori s-a spus ca vine sfarsitul lumii si nu a mai venit.Asa ca nu mai crede in toate tampeniile de genul asta. Sfarsitul lumii poate veni atunci cand te astepti cel mai putin.

| watermelon a răspuns:

Iar murim?laughingpana acum cica trebuia sa vina sfarsitul lumii de n ori.

| bogdan324 a răspuns:

NU,nu este adevarat! cine a zis asta minte! crede-ma!

| bogdan324 a răspuns:

NU e adevarat! Crede-ma!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nuuuuu!

| Deiysucza a răspuns:

Nulaughing este o porcarie laughing nu va dati seama OAMENI BUNI ca astia de la TV sau radio isi bat joc de voilaughing

| Theodore a răspuns:

Este cumva vorba de o gluma?

| sandra_8620 a răspuns:

Cine ti-a spus asta?laughing nuhappy

| marius3lw a răspuns:

S-a mai amanat putin sfarsitul lumii, acum e pe 21 octombrie sau septembrie laughing)))))))))))))))0

| VeVoVuMen a răspuns:

Normal ca nu oh go on asa a prezis unu adin america, ca in 21 mai la ora 18( ora americii ) o sa vine sfarsitul laughing asta insemnand data de 22 mai ora 4 dimineata, ora romaniei smug nimeni nu stie data, sau ora oh go on

| Bass a răspuns:

NU cred asta va stii doar Dumnezeu si va hotara cand va veni.
NU cum zic astia de la OTV sau cine stie cine.
Si daca e sa fie o sa fie
Funda PLSS :X

| Bass a răspuns:

Oricum cum scrie in biblie:
36. Iar de ziua si de ceasul acela nimeni nu stie, nici ingerii din ceruri, nici Fiul, ci numai Tatal.

| MIKAELA_7561 a răspuns:

Sigur ca nu. nu credeti in toate prostiile

| EoAndrei74 a răspuns:

Nu...e o prostie

| Maryuca_5925 a răspuns:

Nu astazi serară nu vine sfarsitul lumii!

| daisydeedee a răspuns:

Nu stiu sigur daca este adevarat sau fals dar om trai si om vedea

| Irina85 a răspuns:

Nu.hee hee
Doar Dumnezeu stie :d...ce se aude la tv.sau pe net.sunt niste aberatii.ca doar El nu a trimis o scrisoare sa spuna ca vine nu?hee hee

| wadjet_3842 a răspuns:

NU!
Nimeni nu poate sti voia lui Dumnezeu.

| luca_9318 a răspuns:

Nu

| BISCUIT_7211 a răspuns:

Asa au zis si in 2000 stati linisiti ca nu se intampla nimic happy

| szilard10 a răspuns:

Da...nu stiu. daca vine asta ecrying Dar numa Dumnezeu va stii cand va veni Sfarstitul! Bucuratiiva mei de viata si lasati sf lumii! Asta i-as reprosa la aia care studiaza cand va veni!