| anonim_4396 a întrebat:

Era odata o inregistrare pe care mi-a puneau colegii de clasa pe telefon.trebuia ascultata la casti si cu ochii inchisi. si parca simteai cum era cineva langa tine si iti vorbeste laughing era foarte tare! daca imi poate trimite cineva linkul de pe care o pot descarca...sau daca o aveti pe calculator trimiteti-mi un mesaj cu id-ul vostru de messwinking mersii:* funda!

2 răspunsuri:
| Widiach a răspuns:

Cred ca trebuia sa dai mai multe detalii legate de continutul inregistrariihee hee Nu s.a strans lumea la raspunsuri.

| Irinushh a răspuns (pentru Widiach):

Nu mai prea conteaza chestia asta acum oh go on pana la urma am aflat raspunsul big grin