| tututualu a întrebat:

Exista filme cu vampiri pentru varsta mea? Am 10 ani. Imi plac mult vampirii! Pe internet?

10 răspunsuri:
| AduAdu20 a răspuns:

Te poti uita la Twilight.Eu sunt o fana mare si iti pot spune ca este vorba doar despre iubire, nimic de groaza.Mai sunt si alte seriale, dar nu cred ca e potrivit pentru varsta ta sa te uiti la ele.

| SabbyNightShadow a răspuns:

Scumpo exista filme cu vampiri pe net 100 si 1000 dar nu de varsta tasad uite aici niste filme... dar nu sunt sigura ca iti vor placea toate 990. ro aici ai tot felul de filmehappy

| Norynuta33 a răspuns:

Pai uitate la twilight sau la vampire diaries

| SabbyNightShadow a răspuns:

Sau te poti uita la twilight saga dar nu poti vedea inca partea a 2-a din twilight 4..si twilight 2 si 3 nu sunt asa de super.

| MasterSpirit a răspuns:

laughing, fivar vampirii, uite niste filme adevarate : The Grudge 1, 2, 3, 4. Donner, The eye, The preywinking

| MiSeSpuneTyna a răspuns:

Sunt o gramade de filme pe net cu vampiri dar nu's de varsta ta.Incearca anime cu vampiri dar nici alea nu cred ca ti-ar placea pentru ca unele sunt cu foarte mult sange.sad

| q12 a răspuns:

Twilight! E fain, e cu vampiri, varcolaci si oameni normali big grin. Sunt mai multe parti da nu stiu cate...

Răspuns utilizator avertizat
| 000Diddy000 a răspuns:

Pentru varsta ta ti-as recomanda mai bine anime-uri Vampire knight mi-a placut cel mai mult si ramane preferatul meu, dar te poti uita si la Uragiri wa Boku no Namae wo Shitteiru (Uraboku si poti gasi mai multe, dar nu neaparat cu vampiri pe kage

| SabbyNightShadow a răspuns (pentru MasterSpirit):

Eu si acum visez cu fata din The Grudgelaughing