| Never4ever a întrebat:

Faceti-i si colegului meu vizionari si like-uri daca se poate=)) Nu trebuie sa va uitati la clip ci doar sa apasati pe link si-l inchideti, thk :* http://www.facebook.com/......ttp?/l.php i-am zis ca-l ajut asa ca... funda la nimereala ^_^

Răspuns Câştigător
| TheEyes a răspuns:

Man nu iti zic asta doar pentru funda.
Dar chiar este smecher.Adica am ras pe nesaturate.rolling on the floor
Spune-i ca sa continue tot asa ca e tare.Sa faca un video pe saptamana sau daca are timp chiar doua.
Salut si multa bafta si tie si colegului.

1 răspuns:
| Never4ever explică (pentru TheEyes):

Ok, ii transmitlaughing