| mihai186199 a întrebat:

FUNDA! Deci am un prieten care odata mi-a aratat cum sa fac ca sa intru pe google chrome asa incat pe orice link as merge, sa nu se scrie in istoric. Si mai nou stau pana tarziu pe fb si asa, si la sfarsit ma deranjeaza ca trebuie sa sterg din nou si din nou istoricul. Imi zice cineva si mie cum se facea, ca din pacate am uitat. Mersi anticipat!

Răspuns Câştigător
| 22anca a răspuns:

Meniu Google Chrom --> Fereastră nouă incognito (Ctrl+Shift+N)

2 răspunsuri:
| mihai186199 explică (pentru 22anca):

Mersi! Merge perfect happy Scz da nu stiu de ce nu pot sa iti dau funda... optiunea nu apare. cand voi putea, iti voi da.

| 22anca a răspuns (pentru mihai186199):

Cu plăcere!