| dmrtr a întrebat:

Funda! voi ati vrea sa se mai creeze jocuri pe ps2? si ce fel de jocuri va jucati pe ps2?

Răspuns Câştigător
| dymon a răspuns:

Da chiar as dori sa se mai creeze jocuri de ps2 ca ps3 bate la buzunar big grin.Imi plac jocurile shoter dar merg si cele cu masini sau fotbal mai ales cind esti cu un prieten happy

2 răspunsuri:
| MadrYx a răspuns:

Si eu am avut ps2, insa s-a stricat,dar am apucat sa ma bucur de el,si da, mi-as dori sa se mai creeze jocuri si pe ps2, jocuri precum Ratchet & Clank, Naruto, Dragon Ball Z, Resident Evil - un joc caruia ii recomand toata seria : De la Resident Evil 1 la Resident Evil 4 + Resident Evil Code Veronica.

| rocscuer a răspuns (pentru dymon):

Ma vrei sa cumperi jocuri ps ca am si in doi cu masini si impuscaturi da id tau de mes daca vrei