| andreeaoprea a întrebat:

Hei cine imi da si mie niste idei mai funny de petrecut timpul, lucruri traznite de facut singura sau cu prietenii? Ceva sa ies din monotonie. Dau fundita.

4 răspunsuri:
| anca29 a răspuns:

Du-te la mall, iesi cu prietenii cu rolele, du-te intr-un parc de distractii (daca exista unde locuiesti tu) I-ati prietenii(cat mai multi), o foaie de hartie, un pix si roaga un prieten(sau tu) sa ascunda un obiect si sa pe acea foaie sa puna indicii cum sa gasesti obiectul. Il cauti tu si pretenii tai, Cine il gaseste invinge. Am jucat si eu si am gasit obiectul in o ora jumate deci...

| AmanoYuno a răspuns:

Fa o farsa unui vecin, sau spioneaza-ti vecinii si afla secrete de familie ale lorlaughing

| BloodMagickNecromance a răspuns:

Mananca scortisoara laughing

| axll a răspuns (pentru BloodMagickNecromance):

Daaaa, incearca scortisoara. impreuna cu niste prieteni, mancati toti cate o lingurita de scortisoara. laughing