| Anonimus212 a întrebat:

Hei!:* In 23 noiembrie (aadica luna asta) voi merge cu clasa intr'o excursie la Brasov de un weekend.Vom merge la un mall din Brasov si in diferite locatii. Ce ar trebui sa imi pun cu mine? vreau o lista completa happy. Dau funda + 2 voturi celui care da cel mai bun raspuns. Multumesc anticipat:*
P.S. : Sunt fata

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pfff excursie la Brasov si voi vizitati mall ul? ce dracu.

o haina groasa, o umbrela, o sticla de apa

| Lam a răspuns:

Nu foarte multe happy in primul rand incarcator-ul la telefon cateva haine mai groase o umbrela si ceva de mancare pentru drum

| dariadaria2002 a răspuns:

Buna, eu iti recomand :
-telefon(daca ai )laughing)
-haine(sosete, lenjerie intima, bluza, pantaloni)
-apa
-mancare
-bani
-(daca stai peste noapte ):-pijamale

Sper ca ti-am fost de ajutor!

FUNDA?

| Nanami利 a răspuns:

Mancare(asta daca nu mergeti la restaurant)
Bautura
Telefon
Haine de schimb daca stai un weekend
ceva de jucat(asta depinde cat de departe stai de Brasov, cat stai pe autobuz)
Poate o umbrela sau ceva cu gluga pentru ca ploua
Desigur banii
Si de altceva nu vei mai avea nevoie.Decat daca vrei tu. Unde veti merge? Eu stau langa Brasov, si voiam sa stiuhee hee

| Anonimus212 explică (pentru Nanami利):

Buna, sunt din Cluj deci da, va trebui sa stau ceva pe autobuz laughing vom sta o noapte la liceul remulus radulet (cred ca asa se numeste, nu sunt sigurasad )

| Nanami利 a răspuns (pentru Anonimus212):

Aaa,deci ar trebui sa-ti iei ceva sa faci pe autobuzhee hee