| sweetsweetpink a întrebat:

Am auzit eu bine? Deschiderea scolii va fi in 15 sept? Adica sambata :O:O?

14 răspunsuri:
| Pinkky23 a răspuns:

Buna happy Nu. scoala va incepe luni adica 17 septembrie happy!

| HateMyLife a răspuns:

Daca asta vrei tu..adica sa te duci samnbata la scoala poti s.o faci dar eu iti zic ca deschiderea e pe 17:-s normal ar fi fost sa se deschida pe 15, ca anul trecut dar daca pica samnbata mai aveam 2 zile liberewinking DECI NU!

| fghjklkj a răspuns:

Nu! incepe pe 17 septembrie laughing

| elyzabethy a răspuns:

Nu! Toate scolile incep in 17 adica luni

| BellaSweetghsdiwjd a răspuns:

Si mie mi-a spus un coleg ca mergem la scoala pe 15. Dar poate mergem doar pentru rechizite

| Fartie a răspuns:

Tu auzi in gura?laughing

| xTweetyx a răspuns:

Da. Asa au spus. Dar profesorii nu au fost de acord, au spus ca daca merg sambata, trebuie sa fie platiti si scolile se descid pe 17 septembrie, adica luni big grinfundita?

| Kgh13023 a răspuns:

Si eu am auzit asta. Ca cica Festivitatea de Deschidere este pe 15. Dar nu prea cred...

| sweetsweetpink explică (pentru HateMyLife):

Am auzit de la cineva ca ne cheama sambata la scoala sa ne dea cartile si sa facem careu ala. oricum nu merg laughing)

| Madut a răspuns:

Dume laughing). Scoala incepe pe 17. Adica luni.

| Raggy a răspuns:

Pe 15 e festivitatea de deschidere si pe 17 incepe scoala. big grin

| Georgica03 a răspuns:

Nu! incepe pe 17 septembrie big grin

| Maty2000 a răspuns:

Depinde de scoala si de judet! De exemplu eu incep scoala pe 17 septembrie (se va anunta saptamana aceatsa cand incepeti)
Intra aici:http://www.gandul.info/......r-10008449
Sper ca te-am ajutat! Funda?

| ZuZu1999ZuZu a răspuns:

Soli o sa inceapa luni 17 septembrie daca va anunta ceva la stiri deschiderile oo sa se faca sambata daca nu luni 17. sper sa te ajute raspunsul meu funda?