| anonim_4396 a întrebat:

curand voi da examenele, unde pot gasi exemple de subiecte pentru romana si matematica? va rog frumos! incercatzi sa fiti empatici :* funda si voturi. multumesc frumos! ^.^

Răspuns Câştigător
| JustSMILEandFUCKoff a răspuns:

Nu ca ar fi treaba mea, dar e cam tarziu sa te apuci acum de ele :). Pe http://www.mateinfo.ro/......-2010-2011 sunt pentru matematica si pentru romana pe site-ul oficial al Ministerului Educatiei. :D

4 răspunsuri:
| daydreamer a răspuns:

Abia acum te-ai apucat de invatat?crying Pe mateinfo.ro gaseti pentru mate. La romana nu stiu, mi-am cumparat culegere.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru daydreamer):

Nu,nu acum m-am apucatlaughing) sa stii ca e de 2 saptamani m-am tot informat si am fost la meditatzi dar de abia acum am pus intrebarea si pe TPUbig grinwinking app ce culegere? am azuit si eu de unele care se cumpara pentru examene dar nsuh de unde sa le iausad astept raspuns:*

| daydreamer a răspuns (pentru anonim_4396):

Am cumparat-o de la un elev care a terminat a8-a acum un an si cu care am fost prietena. Se numeste Ghid de pregatire pentru examenul de evaluare nationala-Limba si literatura romana si este publicata de editura Sigma. Probabil o gasesti in librarii.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru daydreamer):

Aha mersi:*