| AlinaBarbi09 a întrebat:

Heii ajutati-ma sa pun si eu pe mine vara asta am 1.50 inaltime si 39 de kg...am incercat sa mananc dulciuri sa mananc mult dar nimic.va rog ajutati-ma sunt disperata sad toata lumea imi zice ca-s slaba.Multumesc!

2 răspunsuri:
| Teodora20 a răspuns:

Buna! Ca sa te ingrasi nu este nevoie sa mananci dulciuri si altele.Selecteaza alimente ce contin mai multe proteine si glucide, mananca paine. Vezi sa nu dai in cealalta extrema... Mai bine asigura-te ca mananci sanatos! Sper ca te-am ajutat!

| Georgy_7404 a răspuns:

Ia niste suplimente alimentare vb cu un nuteitionist te va ajuta si cu siguranta iti va fi mult mai de ajutor de cat ce cee ti se raspunde pe net