| ryseandmiz a întrebat:

Heii`! luni 7 mai o sa fiu de servici in toata scoala si o sa ma plikty de moarte... dati`mi cateva sfaturi ca sa nu ma plictisesc
Daca dai comm [printre primii 3 ai funda(depinde de rasp)
raspunsuri rapide plsss

Răspuns Câştigător
| Pink_4942 a răspuns:

Buna! Ce coincidenta, si eu voi fi de serviciu luni pe scoala. Nici eu nu sunt sigura ce voi face dar sigur o sa fie distractie. Uite, daca esti fata iti poti face un oracol cu intrebari picante si nu numai, poti asculta muzica pe tel, poti sta la barfa cu colega sau colegul si cel mai tare este sa asculti pe la usile claselor sau la usa clasei tale cand colegii au o ora mai urata cu o profa ciudata si dang-dang la cap(in cazul meu chimie). Eu cam asta m-am hotarat sa fac luni. fundita?

14 răspunsuri:
| ombladon a răspuns:

In ziua de 7 mai, esti bolnava si nu poti merge la scoala!

| LaYeR a răspuns:

Tine cu tine un telefon ceva

| frikk a răspuns:

Nu te duce la scoala.

| ALIN1al a răspuns:

Downloadeaza multe melodii si puneti le pe telefon/mp3, cheama ti un prieten sa stai de vorba, vezi sa nu ramai flamand(a) ia ti mancare big grin, ia ti un caiet, ceva sa desenezi nu știu sa faci ceva, poti sa ti pui jocuri pe telefon etc gasesti tu big grin

| yoonny a răspuns:

Stiu cum e si eu am facut de serviciu pe scoala si stiu ca te plictisesti de moarte, dar n-ai ce sa faci decat sa mergi la ore mai bine stai degeaba big grin
i-ati un telefon cv, reviste...

| allemyl a răspuns:

Si eu stiu problema.Eu o sa fiu pe 11 mai,vineri.Dar,poti sa desenezi ceva,sa-ti iei o carte sa citesti, sa-ti mai faci din teme, dar daca nu esti genul asta, iti poti luat telefonul sa te joci ceva, nu stiu! Sper ca ti-am fost de ajutor! Eu am mai fost de serviciu la scoala si cam asta am facut! Funda?:X

| Cor1nnnaa a răspuns:

Pai de obicei eu ma joc pe telefon. intru pe net. mai ies afara in ore. ma duc p la usi si ascult ce vorbesc profesorii pe acolo mai ales ca pe la mine sunt profesori mai ciudati laughing deci fa si tu ceva distractiv orice iti trece prin minte. Enjoy :* laughing) funda plsbatting eyelashes

| anonim5491 a răspuns:

Pai cand au copii pauza u poti sa iesi in pauza macar cateva min. mai vb ce se intampla barfe chestii si il lasi pe colegul tau acolo. poti sa iti fol. tel. si sa te joci cateva jocuri stii daca ai net e si mai bine... poti sa gasesti ceva de vorbit cu colegul tau ca presupun ca sunteti 2 pe scoala... ceva in comun fete baieti, profesori, puteti gasi ceva in comun sa va spuneti bancuri glume va fi distractiv jucati un joc din scris sau puteti sa vb despre materia preferata ..va intelegeti simpatii stii tu bafta funda?

| Entix a răspuns:

Daca ai net pe telefon sau ai un psp nu o sa te plictisesti asa de mult...

| Xenaaaa a răspuns:

Usor. Ai telefonul :asculti muzica, intrii pe net si vorbesti pe mess, stai pe facebook. Iti iei o revista. Mai iesi si tu jum de ora la un suc.Fa-ti temele.Sunt multe lucruri. In plus, fa-le in ciuda colegilor ca ei stau la ore. bafta

| pwp a răspuns:

Ia-ti castile si asculta muzica happy
Sau niste reviste happy

| ryseandmiz explică:

Wow cate raspunsuri...o sa-l aleg pe cel mai bun....indiferent al catelea e

| ryseandmiz explică (pentru anonim5491):

NU suntem 2 pe scoala......era tare sa fim 2 da` cand merg sa iau absentele vreau sa merg la clasa unui baiat care imi placehappy

| ryseandmiz explică (pentru Pink_4942):

In cazul meu e de romana, engleza si muzica)