| BellaMarie a întrebat:

Heii TPU!
Luni se merge la scoala? Am o prietena si la ea la scoala nu se fac ore luni..Ca le-a zis diriginta lor ca e nu stiu ce Sfant..Astept raspunsuri :X...
Funda happy

7 răspunsuri:
| Ryuuzuka a răspuns:

Da mai se merge luni la scoala.Normal trebuia sa mergem si saptamana trecuta fara luni si marti, dar s-a hotarat sa ne lese si restul saptamanii.Deci mergem happy.

| AlwaysMe a răspuns:

Normal ca se merge la scoalabig grin nu te lua dupa altii

| Georgyyyyyyy a răspuns:

Da se merge la scoala nu conteaza ca e Sf Gheorghe asta nu are legatura.dar depinde de scoala...

| anonima5682651 a răspuns:

Da normal ca se merge!

| nomoretears1111 a răspuns (pentru Ryuuzuka):

Cum adica trebuia sa mergeti si saptamana trecuta, fara luni si marti? Tu nu ai avut vacanta de primavara, care a tinut 2 saptamani? Sau vacanta asta se da dupa ureche, doar in unele zone ale tarii?
Luni, 23 aprilie, se merge la scoala, incep cursurile dupa vacanta de Paste. Ziua Sfantului Gheorghe nu este zi libera. De 1 mai va fi liber. S-a discutat despre faptul ca bugetarii vor avea libera si ziua de 30 martie, ceea ce inseamna ca vor fi liberi si elevii, de moment ce nu vor lucra profesorii.

| Doηηa a răspuns:

Luni se fac ore, cel puțin la mine da.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Se merge la școală chiar dacă este Sfântul Gheorghe.
Pa, pa.