| anonim_4396 a întrebat:

Hello.
Care sunteți din Târgoviște?
Am nevoie de un mic ajutor.

5 răspunsuri:
| NevermindXEXEXD a răspuns:

Nu sunt din targoviste dar sunt din apropiere.

| Elena9328 a răspuns (pentru NevermindXEXEXD):

Trebuie să ajung pe lângă Tribunal sau așa zisa poarta Bucureștiului din oraș, și nu am idee pe ce strada sa o iau. M am uitat pe hărți, dar degeaba. Poți să îmi dai un punct de reper? Mi s-a spus să o i au pe la Supeco, unde e spitalul Dealu Mare.

| NevermindXEXEXD a răspuns (pentru Elena9328):

E fix pe Calea Domneasca. De ce nu iti folosesti harile de la google si setezi destinatia si folosesti locatia actuala si iti face traseul cel mai scurt

| Elena9328 a răspuns (pentru NevermindXEXEXD):

Am incercat și tot nu știu cum să folosesc hărțile, daca scriu ceea ce am zis mai sus nu mi dă cum trebuie

| NevermindXEXEXD a răspuns (pentru Elena9328):

Cel mai usor ar fi sa ajungi pe calea domneasca si de acolo sa intrebi oamenii unde este teibunalul caci este drum drept