| mariap2011 a întrebat:

Hello! imi poate recomanda cineva un restaurant dragut, cu mancare buna, preturi nu prea piperate, intr-o zona decenta si care sa se preteze pentru o petrecere. nu va deranjati sa-mi recomandati rest. chinezesti, indiene sau alte ciudatenii.
multumesc anticipat

5 răspunsuri:
| kessu a răspuns:

Casa Latina din Bucuresti e frumos ca restaurant e retras si merge pentru o petrece mai mica happy.

| mariap2011 explică (pentru kessu):

Mersi. o petrecere mai mica ma si intereseaza ceva gen 20 de persoane, plus minus. in ce zona e?

| kessu a răspuns:

Da intra... misepare ca au si sit cauta pe google.

| irina2011 a răspuns:

Poti sa incerci si La piciorul porcului, este undeva pe langa spitalul babes. mancarea este foarte buna, interiorul este foarte frumos decorat. eu l-am descoperit la ziua unui prieten.

| mariap2011 explică (pentru irina2011):

Am fost in recunoastere cu o prietena weekendul trecut La Piciorul Porcului si-am fost impresionata de ce-am gasit. frumos localul, mancarea mi s-a parut delicioasa si la preturi decente. cred ca asta va fi alegerea mea pentru petrecere.
inca nu am facut nici o rezervare, dar va trebui sa actionez cat de curand pentru ca se apropie momentul happy