| Alexaa_Marryutssa_1989 a întrebat:

Hey, nu stiu daca stiti despre jocul,, happy pets" pe Facebook, dar nici nu stiu daca ma puteti ajuta...de cateva zile cand dau pe joc, sau pe oricare link care ma poate duce la joc imi apare un fundal gri cu o foaie cu colt indoit...mi s-a mai intamplat, dar dupa cand am dat a doua oara a mers, la fel si la jocul,, Happy Aquarium", le-am dat parola mea colegelor in care am incredere si la ele mergeau. Vroiam sa intreb : E vreo eroare a laptopului sau trebuie sa imi reinstalez windowsul? Va rog sa ma ajutati, era jocul meu preferat, la care eram nivel 62. Pe Mozilla Firefox apare, dar nu se incarca, cand dau pe play, am descarcat toate brows-urile, dar nu merge pe nici unul. Pe Google Chrome apare foaia

Răspuns Câştigător
| raduradu2014 a răspuns:

Sterge cookise si cochie ..Firefox in colt sus stanga pe urma Histori si clare recent histori ..acolo le stergi
Sau este doar o Reclama

1 răspuns:
| Alexaa_Marryutssa_1989 explică (pentru raduradu2014):

Nu, nu e reclama si mersi mult :*
de unde sterg?