| Animefan13 a întrebat:

Am 2 intebari, pentru cei care se uita la anime-uri:1.un anime interesant, ce recomandati? adica groaza+mister+drama+romantic(un pic), cum a fost hell girl(jigoku shoujo).Asa.SI 2.Anime-uri yaoi mai interesante adica, nu doar de 12 episoade,sau din astea scurte,sau ceva de genu s-au intalnit,s-au fazut, s-au...V-ati prins voi, adica sa aiba si un pic de logica si continuitate(valabil si pentru cealalta intrebare).Cel mai bun raspuns primeste fundaaa.Mersi,(scuzati categoria, nu stiam cam la ce se incadreaza).

Răspuns Câştigător
| Gabica a răspuns:

Recomand Elfen Lied.

3 răspunsuri:
| Blackyuu a răspuns:

Junjou Romantica! Ceel mai bun yaoi din lume! Nici nu se commpara cu alte animeuri si daca vrei actiune Code Geass. Astea sunt cele ai bune anime-uri.

| palieantonia a răspuns:

Nana,doar ca ar fi fost mai interesant daca mai continua un pic.

| Animefan13 explică (pentru Blackyuu):

L-am vazut. Si sekaiichi Hatsukoi si multe altele...dar cred ca le-am epuizat pe toate, iar ca sa ma uit la alte mangauri ma plictisesc. Deja am vazut sute. Oricum. Cel mai mult mi-a placut cele de haruka minami. In fine, mersi oricum love struck