| Anonima24fff a întrebat:

Hey TPU... am o intrebre mai ciudata >:

Sunt acasa cu niste prietene si vrem sa ne distram. Avem o " traditie " prin care facem parturi dar nu ne vine sa ne besim laughing si ma intrebam daca stiti ceva ce se prepara repede (cam 5-10 min.) dar care sa ne faca sa ne si besim?! daca stiti vreau raspuns destul de urgent, va roooooooog happy

VA MULTUMESC!

9 răspunsuri:
| JustAaGirl a răspuns:

Mergi la magazin si i-a trei conserve de fasole cu carnati. Pune conservele la microunde (scoate-le din conserva si baga-le in castron fara sa dati foc la ceva) si bagati in voi minim 3 conserve fiecare. Puneti mult piper pe ele. Pentru un efect mai tare luati niste prune si porumb. Va recomand si scutece daca ati mancat prea multe prune
P.S:Sigur esti fata? worried
Hai pa! XDDDDDDDDDDD

| Brigyte a răspuns:

Mâncaţi fasole şi nu vă mai opriţi 2 zile laughing)

| GabrielaIoana a răspuns:

laughing Doamne ce idei aveti.Eu cand aud de asa ceva ma gandesc la fasole. Dati fuga la magazinul de la colt si luati o conserva.
PS:Nu pot sa cred ca exista fete care fac asa ceva. laughing

| Anonima24fff explică (pentru JustAaGirl):

Da sunt laughing... Dar am o intrebare la raspunsul tau; chestia asta duce la parturi nu?, dar nu cumva duce si la diaree? :3

| GrimRaider a răspuns (pentru JustAaGirl):

Ia * e verbula a lua folosit in acea propozitie, nu?

| Anonima24fff explică:

Dar fara fasole, ele sunt surori gemene si amandoua sunt alergice la fasole, daca nu putem manca toate nu manaca nici una straight face

| filaret000 a răspuns:

Sunteti nebune toatelaughing eu zic sa va masturbati ca e mai binelaughing

| Petre a răspuns:

Dafuq?

| JustAaGirl a răspuns (pentru GrimRaider):

Ma grabeam... mai lasati gramatica E VARA laughing)))))))))))